
Робот-трансформер Оптимус Прайм/Бамбалбі (2 види, трансформується в машинку) G266882-611-31
Продавець: Круті тачки
346 ₴487 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: G266882-611-31
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Робот-трансформер Оптимус Прайм/Бамбалбі (2 види, трансформується в машинку) G266882-611-31». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Хуада тойс |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 200 мм |
| Высота упаковки | 230 мм |
| Длина упаковки | 80 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Transformers |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 290 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-26
Все добре, рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


