
Роликова масажна подушка для спини та шиї Massage pillow | масажна подушка | масажер з підігрівом
Продавець: Kanctovar
549 ₴749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: G 8028/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Роликова масажна подушка для спини та шиї Massage pillow | масажна подушка | масажер з підігрівом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид массажного воздействия | Роликовый массаж |
| Область массажа | Плечи, Поясница, Руки, Спина, Шея, Верхняя часть спины, Воротниковая зона |
| Количество роликов | 8 шт |
| Тип управления | Ручное |
| Автомобильный адаптер | Да |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 90 мм |
| Высота | 340 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-03-13
Перестала працювати???
Переваги
Швидко відправили2023-03-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



