
Роликова масажна подушка для спини та шиї Massage pillow | масажна подушка | масажер з підігрівом
Продавець: Velotrend
549 ₴749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: G 8028/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Роликова масажна подушка для спини та шиї Massage pillow | масажна подушка | масажер з підігрівом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Автомобильный адаптер | Да |
| Вид массажного воздействия | Роликовый массаж |
| Высота | 340 мм |
| Длина | 90 мм |
| Количество роликов | 8 шт |
| Область массажа | Плечи, Шея, Верхняя часть спины, Поясница, Воротниковая зона, Руки, Спина |
| Тип управления | Ручное |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Ширина | 200 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-14
