
Роликовий масажер для шиї та спини з інфрачервоним прогріванням
Продавець: Vint
695 ₴1 278 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності250 замовлень
Артикул: code1224
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 12 відгуків покупців для «Роликовий масажер для шиї та спини з інфрачервоним прогріванням». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Масажер для ніг з підігрівом, віж мережі, 3 режими, TS-5524 / Роликовий масажер для ніг / Електрогрілка для ніг з вібромасажем

Роликовий масажер для ніг з пультом ДУ, від мережі / Електромасажер для ніг та стоп / Масажер для стоп

Масажна подушка Massage Pillow 8028, (31х10х19 см) / Роликовий масажер для шиї та спини

Електричний масажер для шиї, спини та тіла з підігрівом / Роликовий масажер для зняття втоми в шиї
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Массажная подушка |
| Тип массажной накидки | Роликовая |
| Вид массажного воздействия | Разминание, Точечный массаж, Вибрация |
| Область массажа | Бедра, Икры, Плечи, Поясница, Спина, Талия, Шея, Ягодицы, Верхняя часть спины, Нижняя часть спины, Вся спина |
| Форма | Нестандартная |
| Тип питания | Сеть 220 В, Сеть 12 В |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Состояние | Новое |
| Наименование товара | Роликовый массажер с подогревом, электромассажёр для шеи, спины, головы |
| Вес | 2,27 кг |
| Питание | От сети, гнездо прикуривателя в автомобиле |
| Мощность | 24 Вт |
| Комплектация | Массажер, Адаптер (220 V), Автомобильный адаптер, Тканевая накидка, Инструкция по эксплуатации |
| Назначение | Массаж, релаксация, похудение, устранение целлюлита |
| Размер | 35 х 22 х 26 см |
| Применение | Шея, спина, поясница, ягодицы, живот, руки, ноги, стопы |
| Управление | Программная панель |
| Массажные ролики | 4 |
| Инфракрасный прогрев | Да |
| Тип массажера | Вибромассажер |
| Направления вращения | 2 (регулируются) |
💬 Відгуки покупців (12)
2026-03-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-11
Дякую за товар. Купила чоловіку масажер.Йому дуже сподобався.'Швидке відправлення.
2026-01-29
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-04
Все чудово. Дякую! Рекомендую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-13
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-04-13
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-04-10
Довго йшло , коли замовив ! Получив ! Все добре працює ! Дякую !
Переваги
Актуальна ціна2025-04-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-03-11
Обслуговуванням задоволений. Рекомендую магазин іншим для покупок.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


