
Масажна подушка Massage Pillow 8028, (31х10х19 см) / Роликовий масажер для шиї та спини
Продавець: HUGO
375,03 ₴535,76 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності1030 замовлень
Артикул: 123457498
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Масажна подушка Massage Pillow 8028, (31х10х19 см) / Роликовий масажер для шиї та спини». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид массажного воздействия | Роликовый массаж |
| Область массажа | Шея |
| Максимальное время непрерывной работы | 15 мин |
| Тип управления | Автоматическое/Ручное |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Напряжение | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Мощность | 24 Вт |
| Ширина | 31 мм |
| Вес | 1500 г |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (9)
2026-03-24
2026-03-12
Доброго дня! Ваша підтримка для нас безцінна. Щиро вдячні!
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-02
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-11
Подушка чудова і зручна
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-19
Довго не відправляли. Зателефонувала, вибачились, відправили. Прийшов товар не того кольору. Зателефонувала. Вибачились. Повернула їм назад. Сказали вишлють те, що я замовляла. Знову вислали не те. Витратила майже 2 тижні і залишилась без товару. У мене вперше таке. Даний магазин НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Переваги
Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного2025-12-26
Гарна подушка, сподобалась.
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-12
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-06
2025-11-16
добре розслабляє шию. можна і спину або ноги помасажувати. головне сильно не тиснути. навіть котику боки пробувала - він балдить)крута штука!
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності

