
Розкладне крісло-ліжко 2в1, сіре (80х65/190х65 см), з подушкою / Розкладне ліжко односпальне / Диван-крісло
Продавець: HUGO
3 989,01 ₴5 698,58 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234582002
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розкладне крісло-ліжко 2в1, сіре (80х65/190х65 см), з подушкою / Розкладне ліжко односпальне / Диван-крісло». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вид мягкой мебели | кресло-кровать |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Обивочный материал | Хлопок |
| Цвет | Серый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 65 см |
| Глубина | 68 см |
| Высота с учетом спинки | 80 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 65 см |
| Подлокотники | Да |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 5 |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-22
Дякую за замовлення. Все сподобалось
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності