
Розкладне крісло шезлонг до 160кг, 178x60x80см / Пляжний шезлонг лежак / Крісло лежак / Шезлонг садовий
Продавець: HUGO
1 255,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234587997
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розкладне крісло шезлонг до 160кг, 178x60x80см / Пляжний шезлонг лежак / Крісло лежак / Шезлонг садовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Материал | Металл |
| Тип | Раскладной |
| Длина | 178 см |
| Ширина | 60 см |
| Высота | 80 см |
| Матрас | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-05
Виявилося так, що товару небуло в наявності.
Переваги
Товару не було в наявності