
Розкладне ліжко з ніжками MA03-9 Ліжко туристичне кемпінгове складане
Продавець: Kanctovar
3 099 ₴3 739 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 15817/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Розкладне ліжко з ніжками MA03-9 Ліжко туристичне кемпінгове складане». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Южная Корея |
| Вес | 7.6 кг |
| Высота | 35 мм |
| Высота в сложенном виде | 85 мм |
| Длина | 180 мм |
| Длина в сложенном виде | 18 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная труба |
| Основание спального места раскладушки | Оксфорд 600D |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 68 мм |
| Ширина в сложенном виде | 68 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2023-09-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Актуальна ціна2023-09-19




