
Розкладне ліжко з ніжками/розкладачка (5,4 кг) (200*68*28) YU227
Продавець: YouShine
3 641 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2006828
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розкладне ліжко з ніжками/розкладачка (5,4 кг) (200*68*28) YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 5.4 кг |
| Высота | 30 мм |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Длина | 200 мм |
| Защита пола от царапин | Да |
| Цвет | Серый |
| Максимально допустимая нагрузка | 160 кг |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная труба |
| Возможность трансформации кровати в кресло | Да |
| Уровни регулировки подголовника | 5 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 70 мм |
| Длина в сложенном виде | 850 |
| Ширина в сложенном виде | 680 |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-13
В описі ножки регулюються а факту ні нажаль 😔
