
Розкладний стіл для пікніка з 4-ма стільцями, 120x70x60см / Стіл туристичний / Складаний столик
Незалежний AI-аналіз 25 відгуків покупців для «Розкладний стіл для пікніка з 4-ма стільцями, 120x70x60см / Стіл туристичний / Складаний столик». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🚨 Критичні дефекти
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Стіл туристичний складаний універсальний SMAL 40*35*29 AND10485-5 розкладний стіл для пікніка HP227

Розкладний стіл для пікніка + 4 стільці, 120x70x60см / Туристичний стіл складний / Столик для кемпінгу

Посилений розкладний стіл для пікніка + 4 стільці, 120х70х60см, Темне дерево / Туристичний стіл для пікніка
📋 Технічні характеристики
| Состав комплекта | Стол + стулья без спинки |
| Количество персон | 4 |
| Количество стульев | 4 шт |
| Материал столешницы | МДФ |
| Материал сиденья | Ткань |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Отверстие в столешнице для зонта | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Допустимая нагрузка на стол | 40 кг |
| Допустимая нагрузка на стул | 110 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Ширина стула | 410 мм |
| Глубина стула | 290 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 340 мм |
💬 Відгуки покупців (25)
Респект
Доброго дня! Дякуємо за добрий відгук! Нам важливо знати, що ви залишились задоволені.
Щиро вдячні за вашу оцінку. Це для нас найбільша мотивація.
Размер нормальный, как рассчитывал.Немного слабоват! Тонкий метал.Но за эти деньги нормально
Классный.
Гарне обслуговування!
Були деякі проблеми з товаром, але з продавцем їх вирішили.
Стіл прийшов із пошкодженням столешниці. При візуальному огляді,при отриманні на Укрпошті, стрейчплівка чорного кольору не пошкоджена.Під плівкою в картонній коробці отвір 5 см.,залишків картону не має.Продавець недобросовісний.
Все чудово, швидко відправили. Товар відповідає опису і фото, прийшов такий як і очікував
Столиком задоволений. Приїхав гарно запакований, не ушкоджений.
Прийшло швидко, супер ціна
Товар не відправлений.Від замовлення ніхто не відмовлявся.Скасовано продавцем.