
Розумний лічильник електроенергії з WIFI, 63A, 8 показників, KWS-302WF / Цифровий електролічильник / Вайфай лічильник
Продавець: HUGO
970,9 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності150 замовлень
Артикул: 234576625
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розумний лічильник електроенергії з WIFI, 63A, 8 показників, KWS-302WF / Цифровий електролічильник / Вайфай лічильник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип индикатора | ЖКИ |
| Количество фаз | 2 |
| Тип подключения | Комбинированное |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Максимальный ток | 63 А |
| Длина | 65.6 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Высота | 78.8 мм |
| Беспроводная связь | WI-FI |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-02
Дякую, працю з як і описано.🙂
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності