
Розумний зарядний пристрій для акумулятора з дисплеєм Smart Car Battery TK400 12V 6A Заряджання для акумулятора
Продавець: Kanctovar
849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2715/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Розумний зарядний пристрій для акумулятора з дисплеєм Smart Car Battery TK400 12V 6A Заряджання для акумулятора». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Розумний зарядний пристрій 14,6V20A, 8-10А для гелевих, кислотних AGM, LiFePO4 акумуляторів / Зарядка для АКБ

Розумний зарядний пристрій для акумуляторів BATTERY CHARGER 12-24V 8A Заряджання для акумулятора

Розумний зарядний пристрій LiitoKala 14.6V 20A, для гелевих, кислотних, AGM, LiFePO4 акумуляторів 12 В

Розумний зарядний пристрій LiitoKala 14.6V 20A NEW для LiFePO4 АКБ 12 В
📋 Технічні характеристики
| Производитель | AGM |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Ток заряда | 6 А |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 1 шт |
| Наличие амперметра | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Тип индикатора | Дисплей |
| Дополнительные функции | Защита от перегрева, Защита от перегрузки, Защита от короткого замыкания |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Длина | 190 мм |
| Высота | 95 мм |
| Ширина | 125 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-09
Переваги
Швидко відправили


