
Розумний зарядний пристрій для акумуляторів BATTERY CHARGER 12-24V 8A Заряджання для акумулятора
Продавець: Velotrend
1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 8449/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Розумний зарядний пристрій для акумуляторів BATTERY CHARGER 12-24V 8A Заряджання для акумулятора». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Розумний зарядний пристрій для акумулятора з дисплеєм Smart Car Battery TK400 12V 6A Заряджання для акумулятора

Розумний зарядний пристрій 14,6V20A, 8-10А для гелевих, кислотних AGM, LiFePO4 акумуляторів / Зарядка для АКБ

Розумний зарядний пристрій LiitoKala 14.6V 20A, для гелевих, кислотних, AGM, LiFePO4 акумуляторів 12 В

Розумний зарядний пристрій LiitoKala 14.6V 20A NEW для LiFePO4 АКБ 12 В
📋 Технічні характеристики
| Производитель | AGM |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 185 мм |
| Дополнительные функции | Защита от переполюсовки, Защита от перепадов напряжения, Защита от перезаряда, Защита от перегрузки, Автоматическое отключение |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 1 шт |
| Максимальная рабочая температура | 65 град. |
| Масса | 0.6 кг |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип индикатора | Дисплей |
| Ток заряда | 8 А |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-02-23
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-02-05
2026-01-23
Товар на диво якісний, працює тихо, заряджає добре.
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності