
Ручки велосипедні гріпси для велосипеда ручки на велосипед червоно-чорні
Продавець: ТехноКот
120 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: VL-A02
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Ручки велосипедні гріпси для велосипеда ручки на велосипед червоно-чорні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | China |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Грипсы |
| Материал | Алюминий/пластик |
| Вес | 150 г |
| Особенности | Продаются парой, Резиновое покрытие |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 13 см |
| Ширина | 3 см |
| Диаметр | 30 мм |
| Внутренний диаметр | 22 мм |
| Крепление | Винтами |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-14
Дуже файні гріпси. Все топ🔥🔥 рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-12
Дуже гарні гріпси для велосипеда, стильні, зручні.Продавець відповів швидко, відправив в той же день коли замовилиДякуємо за вашу працю:)
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-02-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-24
Швидкий зв'язок, ввічливий і компетентний менеджер! Товар гарної якості та хорошою ціною. Рекомендую !
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



