
Ручна механічна локшинорізка-тісторозкатка, 3 розміри локшини / Машинка для виготовлення локшини
Продавець: HUGO
599,12 ₴855,89 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 234569457
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Ручна механічна локшинорізка-тісторозкатка, 3 розміри локшини / Машинка для виготовлення локшини». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Тестораскатка-лапшерезка |
| Привод | Ручной |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Минимальная толщина пласта | 0.2 мм |
| Максимальная толщина пласта | 2.5 мм |
| Насадка для равиоли | Нет |
| Ширина | 195 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Высота | 145 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-23
Доброго дня! Ваші враження для нас надзвичайно важливі. Дякуємо!
Переваги
Ввічливий продавець2025-12-04
Дякую))
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності