
Ручний блендер 4в1 SOKANY SK-02012: багатофункціональний помічник на кухні / Занурювальний блендер-подрібнювач з чашею
Продавець: HUGO
725,2 ₴1 036 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234576965
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ручний блендер 4в1 SOKANY SK-02012: багатофункціональний помічник на кухні / Занурювальний блендер-подрібнювач з чашею». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Венчик для взбивания | Да |
| Вес | 1.2 кг |
| Емкость измельчителя | 500 мл |
| Емкость мерного стакана | 700 мл |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал погружной части | нержавеющая сталь |
| Мерный стакан | Да |
| Многофункциональная чаша-измельчитель | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Погружной |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Серый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-14
Гарний якісний товар. Все сподобалось.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності