
Ручний масажер перкусійний + 4 насадки, з USB, Gun Massager / Портативний масажер / Вібромасажер для тіла
Продавець: HUGO
269 ₴384,28 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності300 замовлень
Артикул: 234573433
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ручний масажер перкусійний + 4 насадки, з USB, Gun Massager / Портативний масажер / Вібромасажер для тіла». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Функциональность массажера | Вибрационный массаж |
| Область применения массажера | Все тело |
| Количество режимов работы | 6 |
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Количество насадок | 4 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Максимальная скорость вращения | 3200 об/мин |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Высота | 135 мм |
| Длина | 19 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-09
Доброго дня! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями.
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна
