
Ручний масажер з 5 насадками для різних застосувань
Продавець: Vint
300 ₴478 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: code1233
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ручний масажер з 5 насадками для різних застосувань». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Функциональность массажера | Вибрационный массаж, Антицеллюлитный массаж, Разминающий массаж, Роликовый массаж |
| Потребляемая мощность | 25 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество массажных головок | 6 шт |
| Количество насадок | 5 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Белый/сиреневый |
| Тип | Массажер |
| Питание | Сеть |
| Мощность | 25 Вт |
| Комплектация | Массажер, защитная насадка, шариковая насадка, плоская насадка, насадка с волнистой поверхностью, шлифовальная насадка (для ног), инструкция |
| Габаритные размеры | 21х16х11 см |
| Регулировка интенсивности массажа | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-16
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



