
Ручний відпарювач для одягу Bitek BT-1277G 200 мл 1600Вт Парогенератор для прасування одягу Зелений
Продавець: Kanctovar
1 049 ₴1 249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 7044/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ручний відпарювач для одягу Bitek BT-1277G 200 мл 1600Вт Парогенератор для прасування одягу Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Ручний відпарювач для одягу 1000Вт, 250мл, CB-3136 / Вертикальний відпарювач / Парова праска

Ручний відпарювач для одягу вертикальний RAF 1214B, 1500W, Помаранчевий / Пароочисник для дому / Парова праска

Ручний відпарювач для одягу 3000W ZP-210, 400мл, чорний / Праска-відпарник / Ручна праска

Ручний відпарювач для одягу 400 мл, 1500 Вт, MS 1317B / Вертикальний відпарювач / Парова праска
📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Объем котла (бака для воды) | 0.2 л |
| Регулировка силы пара | Да |
| Количество режимов работы | 2 |
| Время нагрева до образования пара | 0.025 мин |
| Время непрерывной работы без долива воды | 60 мин |
| Производительность пара | 32 г/мин |
| Тип управления | Механическое |
| Состояние | Новое |
| Съемный бак для воды | Да |
| Возможность долива воды | Да |
| Температура пара | 98 град. |
| Кнопка вкл./выкл. | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Парковка | вертикальная |
| Отсек для хранения насадок | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Вес | 0.74 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-15
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


