
Ручний відпарювач для одягу вертикальний RAF 1214B, 1500W, Помаранчевий / Пароочисник для дому / Парова праска
Продавець: HUGO
679,46 ₴970,66 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 23456572701
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ручний відпарювач для одягу вертикальний RAF 1214B, 1500W, Помаранчевий / Пароочисник для дому / Парова праска». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Ручний відпарювач для одягу Bitek BT-1277G 200 мл 1600Вт Парогенератор для прасування одягу Зелений

Ручний відпарювач для одягу 1000Вт, 250мл, CB-3136 / Вертикальний відпарювач / Парова праска

Ручний відпарювач для одягу 3000W ZP-210, 400мл, чорний / Праска-відпарник / Ручна праска

Ручний відпарювач для одягу 400 мл, 1500 Вт, MS 1317B / Вертикальний відпарювач / Парова праска
📋 Технічні характеристики
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Объем котла (бака для воды) | 0.3 л |
| Регулировка силы пара | Да |
| Время нагрева до образования пара | 0.5 мин |
| Производительность пара | 27 г/мин |
| Тип управления | Механическое |
| Защита от перегрева | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.65 м |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Высота | 280 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Вес | 1.25 кг |
| Цвет | Зеленый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-02
Переваги
Відправляли довше обіцяного