
RUIXIN PRO RX-009 RX 009 Точильний станок для ножів + 4 алмазні бруски
Продавець: ТехноКот
1 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: R-010
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «RUIXIN PRO RX-009 RX 009 Точильний станок для ножів + 4 алмазні бруски». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Точилка механическая |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 9 мм |
| Вес | 400 г |
| Производитель | Ruixin |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Материал стержня | Алмазный |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-02-04
2026-01-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-23
Задоволений. Все без обману.
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2026-01-20
2026-01-20
Приємно здивований дуже швидким відправленням. Комплектація, якість, фасування на рівні очікувань. Дуже задоволений і щиро влячний.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


