
Рибальський сигналізатор клювання зі світлозвуком, прищіпка / Електронний індикатор клювання для спінінга
Продавець: HUGO
149 ₴212,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 234567517
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рибальський сигналізатор клювання зі світлозвуком, прищіпка / Електронний індикатор клювання для спінінга». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Сигнализатор |
| Тип сигнализации | Акустическая, Оптическая |
| Особенности | Противоударный корпус |
| Вес | 36 г |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Длина | 5 см |
| Ширина | 5.5 см |
| Высота | 1.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-14
Доброго дня! Дякуємо вам за відгук — він для нас дуже цінний.
Переваги
Товар був у наявності