
Рюкзак для перенесення тварин прозорий до 5кг, 45×33×25см / Рюкзак для кота / Сумка-переноска для тварин
Продавець: HUGO
636,3 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 234579620
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Рюкзак для перенесення тварин прозорий до 5кг, 45×33×25см / Рюкзак для кота / Сумка-переноска для тварин». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Рюкзак для перенесення тварин прозорий до 5кг, 45×33×25см, Жовтий / Рюкзак для кота / Сумка-переноска для тварин

Рюкзак для перенесення тварин прозорий до 5кг, 45×33×25см, Зелений / Рюкзак для кота / Сумка-переноска для тварин

Рюкзак для перенесення тварин прозорий до 5кг, 45×33×25см, Чорний / Рюкзак для кота / Сумка-переноска для тварин

Рюкзак для перенесення тварин прозорий до 5кг, 45×33×25см, Рожевий / Рюкзак для кота / Сумка-переноска для тварин
📋 Технічні характеристики
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид животных | Собаки, Грызуны, Кошки |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Сезон | Демисезон |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Высота | 450 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-23
Я замовила рюкзак, спочатку попросила доставити в Яготин, потім змінила місце доставки в Київ, ніхто на це не відреагував. Повідомлення де я просила змінити місце доставки є в переписці, сьогодні мала забрати рюкзак, а його вже відправили в магазин. Гроші не повернули, організація жахлива, обслуговування також, більше нічого замовляти не буду. Якого хрена ви взагалі розпоряджаєтеся продукцією яка була оплачена і вам не належить.
Переваги
Неввічливий продавець2025-12-03
Прийшов рукзак з вмʼятиною
Переваги
Товар не відповідав опису