
Рюкзак міський на 11л (36х24х13см) 8810, з ортопедичною спинкою / Водонепроникний портфель до школи
Продавець: HUGO
475,42 ₴679,17 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 234570268
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак міський на 11л (36х24х13см) 8810, з ортопедичною спинкою / Водонепроникний портфель до школи». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Высота | 36 см |
| Ширина | 13 см |
| Глубина | 24 см |
| Вес | 800 г |
| Объем | 11 л |
| Состояние | Новое |
| Материал | Нейлон |
| Ортопедические свойства | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-14
При огляді рюкзака виявилось, що на всіх бігунках блискавок зняті верхні ручки для полегшення застібання-розстібання замків. Вказаний недолік вважаю неприпустимим, адже в рекламі і на рекламних фото відповідні ручки бігунків блискавок в повній наявності, а тому був змушений відмовитись від придбання відповідного рюкзака.
Переваги
Товар не відповідав опису