
Рюкзак міський з USB-виходом, 42x31x17 см / Рюкзак для ноутбука / Чоловічий рюкзак / Дорожній рюкзак
Продавець: HUGO
549 ₴784,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234587958
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак міський з USB-виходом, 42x31x17 см / Рюкзак для ноутбука / Чоловічий рюкзак / Дорожній рюкзак». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 42 см |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 17 см |
| Карманы | Боковые |
| Цвет | Черный |
| Материал | Кордура |
| Особенности | Водонепроницаемая ткань, USB-разъем, Твердое дно, Карман для ноутбука, Вентиляция спины |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Ширина | 31 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-18
По часу попередили - з чим питань немає. А ось вже очікування/реальність рюкзаку на фото, і те що приїхало на пошту, взагалі виглядає по іншому. Вже не так багато часу до подорожі, тому маємо що маємо( але навряд чи ще щось буду тут замовляти
Переваги
Товар не відповідав опису