
Рюкзак-переноска для тварин з ілюмінатором до 8кг (42×32×26см), Чорний / Сумка-переноска для кота
Продавець: HUGO
613 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 23457163501
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Рюкзак-переноска для тварин з ілюмінатором до 8кг (42×32×26см), Чорний / Сумка-переноска для кота». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид животных | Собаки, Грызуны, Кошки |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 8 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 420 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-06
Дякую Все Супер 👍👍👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-24
Рекомендую! Дуже зручно! Навіть котик довільний!
Переваги
Гарне обслуговування