
Рюкзак шкільний Стич 3в1: портфель, сумка та пенал. / Шкільний набір сумок / Портфель до школи
Продавець: HUGO
570 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234581886
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак шкільний Стич 3в1: портфель, сумка та пенал. / Шкільний набір сумок / Портфель до школи». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 42 см |
| Узоры и принты | Сказки, кино, мультфильмы |
| Глубина | 13 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Оксфорд |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Ширина | 30 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-18
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна