
Рюкзак тактичний на 80л, 72х34х17см, M13, Оливковий / Рюкзак туристичний із системою Molle
Продавець: GoodChoise
970 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23456861402
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рюкзак тактичний на 80л, 72х34х17см, M13, Оливковий / Рюкзак туристичний із системою Molle». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Объем | 80 л |
| Особенности | Система подвески Molle, Водоотталкивающая пропитка |
| Цвет | Оливковый |
| Материал | Нейлон |
| Количество лямок | 2 |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 34 см |
| Высота | 72 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності