
Рюкзак тактичний на 80л, 72х34х17см, M13, Чорний / Рюкзак з системою Molle / Туристичний похідний рюкзак
Продавець: HUGO
842 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності300 замовлень
Артикул: 234568614
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Рюкзак тактичний на 80л, 72х34х17см, M13, Чорний / Рюкзак з системою Molle / Туристичний похідний рюкзак». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 72 см |
| Длина | 17 см |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 80 л |
| Особенности | Боковая стяжка, Система подвески Molle, Водоотталкивающая пропитка |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 34 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-22
Переваги
Актуальний опис2026-01-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-04
Сьогодні забрала посилку, була вражена якістю. Якість бомба, ціна приемна, замовила 31 грудня вночі, 1 січна зателефонував продавець, обговорили всі подробиці, дівчина дуже приемна, обслуговування гарне. 2 січна вже відправили мені. Трохи не зрозуміла, чому рюкзак відправили за 601, хоча вказана на сайті ціна по акції 589, але не стала нічого говорити.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності