
Садовий візок на 4 колесах, 70л, до 100кг, 70х50х50см / Складний візок транспортний / Вантажний візок
Продавець: HUGO
1 395 ₴1 992,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234579665
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Садовий візок на 4 колесах, 70л, до 100кг, 70х50х50см / Складний візок транспортний / Вантажний візок». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Грузоподъемность | 100 кг |
| Тип колес | Литые резиновые |
| Количество колес | 4 шт |
| Количество поворотных колес | 4 шт |
| Длина | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 500 мм |
| Материал | Металл, ткань, пластик |
| Конструкция | Складная |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-18
Всім залишилась задоволена,гарних продаж.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності