
Сенсорна UV LED лампа для нігтів від USB Sun 9S 24Вт / Лампа для гель-лаку манікюру / Сушка для шелаку / Лампа з таймером
Продавець: HUGO
335,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234586772
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сенсорна UV LED лампа для нігтів від USB Sun 9S 24Вт / Лампа для гель-лаку манікюру / Сушка для шелаку / Лампа з таймером». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.45 кг |
| Вид оборудования | LED/UV |
| Высота | 80 мм |
| Дисплей | Да |
| Длина | 210 мм |
| Дополнительные функции | Защита от перегрева, Сенсор датчика движения, Таймер |
| Цвет | Белый |
| Количество светодиодов | 15 шт |
| Максимальное время установки таймера | 100 сек |
| Напряжение сети | 220~240 В, 5 В |
| Наличие аккумулятора | Нет |
| Мощность лампы для сушки ногтей | 24 Вт |
| Срок службы ламп | 50000 час |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Ширина | 120 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-10
👍👍👍👍 всё супер
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності