
Сенсорний дозатор для рідкого мила Soap Magic Диспенсер для мила Сенсорна мильниця
Продавець: Kanctovar
349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 02292/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сенсорний дозатор для рідкого мила Soap Magic Диспенсер для мила Сенсорна мильниця». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Автоматичний диспенсер для рідкого мила 420 мл, від USB, М15 / Сенсорний дозатор для мила / Безконтактний диспенсер

Сенсорний дозатор для рідкого мила 350мл, від USB / Диспенсер для мила / Автоматичний безконтактний дозатор

Сенсорний дозатор для рідкого мила auto foaming hand wash HP227

Автоматичний дозатор для рідкого мила 350мл, з USB / Сенсорний дозатор для мила-піни / Диспенсер для мила
📋 Технічні характеристики
| Высота | 19 см |
| Глубина | 13.5 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Объем | 400 мл |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Тип управления | Сенсорное |
| Форма | Трапеция |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 8.3 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


