
Сейф із ключем 17х23х17см (3 ключі) / Меблевий сейф із ключами / Сейф для грошей
Продавець: HUGO
1 184,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234585382
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сейф із ключем 17х23х17см (3 ключі) / Меблевий сейф із ключами / Сейф для грошей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип замка | Механический ключевой |
| Толщина металла | 2 мм |
| Толщина двери | 350 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество секций | 1 |
| Вид сейфа | гостиничные и мебельные сейфы |
| Внешняя высота | 170 мм |
| Внешняя ширина | 230 мм |
| Внешняя глубина | 170 мм |
| Вес | 2.7 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-07
замовлення зроблено 04.01.2606.01.26 був пропущений дзвінок від них, передзвонити їм релігія не позволила.07.01.26 зранку пишу що з моїм замовленням-очікуйте вам подзвонять.це типу якись прикол а не магазин.
Переваги
Товар не відправили