
Сейф-книга "ENGLISH Dictionary" мала на замку з ключем
Продавець: Kanctovar
299 ₴699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності200 замовлень
Артикул: 97457-1/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Сейф-книга "ENGLISH Dictionary" мала на замку з ключем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Взломостойкость | 2 класс |
| Внешняя высота | 180 мм |
| Внешняя глубина | 55 мм |
| Внешняя ширина | 155 мм |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Цвет | Синий |
| Тип | Книга-сейф |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-02-24
Переваги
Швидко відправили2023-07-30
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили2023-07-29
2023-07-26
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець2023-02-06







