
Сейф-книга "ENGLISH Dictionary" на замку із ключем Синя 265×200×65 мм
Продавець: Kanctovar
499 ₴999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 97459-2/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Сейф-книга "ENGLISH Dictionary" на замку із ключем Синя 265×200×65 мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Взломостойкость | 2 класс |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Цвет | Синий |
| Внешняя высота | 265 мм |
| Внешняя ширина | 200 мм |
| Внешняя глубина | 65 мм |
| Тип | Книга-сейф |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-03-17
Рекомендую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець2023-08-18
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2023-06-19







