
Сейф-книга "ENGLISH Dictionary" на замку з ключем Червона 180×115×55 мм
Продавець: Kanctovar
299 ₴699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 97457-3/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сейф-книга "ENGLISH Dictionary" на замку з ключем Червона 180×115×55 мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Взломостойкость | 2 класс |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Цвет | Красный |
| Внешняя высота | 180 мм |
| Внешняя ширина | 115 мм |
| Внешняя глубина | 55 мм |
| Тип | Книга-сейф |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-26







