
Сейф-книга "ENGLISH Dictionary" середня на замку з ключем Червона 240х155х55 мм
Продавець: Kanctovar
399 ₴899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 97458-2/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сейф-книга "ENGLISH Dictionary" середня на замку з ключем Червона 240х155х55 мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Взломостойкость | 2 класс |
| Внешняя высота | 240 мм |
| Внешняя глубина | 55 мм |
| Внешняя ширина | 155 мм |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип | Книга-сейф |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-09-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






