
Сейф-книга "ENGLISH Dictionary" велика на замку з ключем
Продавець: Kanctovar
499 ₴999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 97459-1/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Сейф-книга "ENGLISH Dictionary" велика на замку з ключем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Взломостойкость | 2 класс |
| Внешняя высота | 265 мм |
| Внешняя глубина | 66 мм |
| Внешняя ширина | 200 мм |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип | Книга-сейф |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (3)
2023-12-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-12-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






