
Шаблон для свердління плитки з коронками + Лазерний рівень LASER LEVELPRO3 / Інструмент для свердління плитки
Продавець: HUGO
499,1 ₴713 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234585659
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Шаблон для свердління плитки з коронками + Лазерний рівень LASER LEVELPRO3 / Інструмент для свердління плитки». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Обработка материала | Плитка |
| Тип | Набор |
| Діапазон затиску: | 6-30мм |
| Ширина шаблону: | 140 мм |
| Максимальна довжина шаблону: | 165 мм |
| Матеріал: | інженерний пластик |
| Покриття: | полірована поверхня |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-13
Доброго дня! Нам дуже приємно читати ваш відгук — будемо раді новим зустрічам.
2026-02-03
Переваги
Ввічливий продавець2026-01-14
Все супер але коронки малий діаметр.Шаблон супер.
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна