
Щітка для миття посуду з дозатором + підставка, 100мл, Сірий / Ручний скребок для посуду / Щітка для кухні
Продавець: HUGO
139,3 ₴199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23457175101
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Щітка для миття посуду з дозатором + підставка, 100мл, Сірий / Ручний скребок для посуду / Щітка для кухні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Средней жесткости |
| Основное назначение | Универсальное |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Серый |
| Длина | 70 мм |
| Высота | 100 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал изготовления | ABS-пластик / полипропилен / нейлон |
| Длина ворсинок щетки | 2.2 см |
| Диаметр подставки | 8.8 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-26
Товар відіслали через 2 неділі,Не відповідає опису 🤐🤐🤐🤐🤐Не рекомендую. Співвідношення якості та ціни жахливі.
Переваги
Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного


