
Шкільний рюкзак 4в1 + Навушники VZV-23M / Шкільний портфель / Рюкзак підлітковий / Дитячий рюкзак
Продавець: HUGO
640,23 ₴914,62 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234583318
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Шкільний рюкзак 4в1 + Навушники VZV-23M / Шкільний портфель / Рюкзак підлітковий / Дитячий рюкзак». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Высота | 43 см |
| Ширина | 31 см |
| Глубина | 14 см |
| Объем | 20 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Материал | Нейлон |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-02-02
Я замовила товар,мені позвонив оператор (дівчина) вибачте але я не просила мені так наскоджати,мені прийшлося збросити дзвінок,товар можете не відправляти,магазин и продавця не рекомендую.
Переваги
Неввічливий продавець2026-02-01
2026-01-29
Сподобався рюкзак, доня дуже задоволена 👍
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець2026-01-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-09