
Шкіра шкіряний брусок точилка точило Ruixin SY Tools 20мм для поліровки інструментів і ножів
Продавець: ТехноКот
75 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: Sy20-17
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Шкіра шкіряний брусок точилка точило Ruixin SY Tools 20мм для поліровки інструментів і ножів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Точильный камень |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 8 мм |
| Вес | 30 г |
| Производитель | Sy tools |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Пластик |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності



