
Шкіра точильний шкіряний брусок 30мм Ruixin бруски для заточки і поліровки ножів
Продавець: ТехноКот
90 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: Sy30-12
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Шкіра точильний шкіряний брусок 30мм Ruixin бруски для заточки і поліровки ножів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Точильный камень |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 7 мм |
| Вес | 60 г |
| Производитель | Sy tools |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Пластик |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-21



