
Шланг для поливання з розпилювачем XHOSE PRO 7 режимів роботи 30
Продавець: Kanctovar
299 ₴449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: XHOSE PRO 30
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Шланг для поливання з розпилювачем XHOSE PRO 7 режимів роботи 30». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Xhose |
| Диаметр | 19.05 мм |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Количество слоев | 2 |
| Материал шланга | Силикон |
| Рабочее давление | 6 атм |
| Состояние | Новое |
| Толщина стенки | 2 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Длина | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2023-08-12
На вигляд все добре, хоча коробка дуже пом'ята. На сайті шланг зелений і вибору кольору немає, прийшов синій! Для мене це важливо, бо вже маю такий самий але коротший. Замовляла зелений, щоб не плутатись
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2023-07-12
Переваги
Швидко зв'язались2023-06-27
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2023-05-18
Дякую! Дуже швидко!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



