
Шланг для поливання з розпилювачем XHOSE PRO 7 режимів роботи 45
Продавець: Kanctovar
380 ₴530 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: XHOSE PRO 45
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Шланг для поливання з розпилювачем XHOSE PRO 7 режимів роботи 45». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Xhose |
| Диаметр | 19.05 мм |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Количество слоев | 2 |
| Материал шланга | Силикон |
| Рабочее давление | 6 атм |
| Состояние | Новое |
| Толщина стенки | 2 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Длина | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-05-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



