
Шланг X-HOSE 45 метрів для поливу посилений з розпилювачем Magic Hose, синій HP227
Продавець: HappyHouse
246 ₴308 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 45МMH-A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Шланг X-HOSE 45 метрів для поливу посилений з розпилювачем Magic Hose, синій HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →
Садовий шланг X-Hose 45 метрів для поливу саду з розпилювачем Синій YU227

Шланг X-HOSE 45 метрів для поливу посилений з розпилювачем Magic Hose, зелений YU227

Шланг X-HOSE 45 метрів для поливу посилений з розпилювачем Magic Hose, синій YU227

Шланг X-HOSE 45 метрів для поливу посилений з розпилювачем Magic Hose, зелений HP227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Xhose |
| Армированный шланг | Нет |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Цвет | Синий |
| Количество слоев | 2 |
| Состояние | Новое |
| Диаметр | 20 см |
| Длина | 45 мм |
| Максимальная температура воды | 80 |
| Материал | Эластичная гибкая резина, тканное нейлоновое полотно |
| Материал шланга | Тканное полиэфирное полотно латекс АБС-пластик |
| Минимальная температура воды | 3 |
| Рабочее давление | 10 |
| Толщина стенки | 2 |
| Увеличение шланга при подаче воды до | 45 |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-16
2026-02-21