
Штатив для кільцевої лампи F133 / 6 YU227
Продавець: YouShine
181 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 1336FSHTV
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Штатив для кільцевої лампи F133 / 6 YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Длина в сложенном состоянии | 350 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество секций | 4 |
| Максимальная высота штатива | 210 мм |
| Максимальная нагрузка | 2.5 кг |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-07
Переваги
Швидко відправили2025-06-25
Телефонував спросив за товар, сказали такий як на фото, переплатив кошти, відправили самий дешевий товар, не такий як на фото на сайті
Переваги
Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного

