
Штатив для кільцевої лампи та фотоапарата (35-106 см) TF-3120 / Трипод для телефону
Продавець: GoodChoise
175,19 ₴250,27 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 123463485
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Штатив для кільцевої лампи та фотоапарата (35-106 см) TF-3120 / Трипод для телефону». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.42 кг |
| Тип | Трипод |
| Количество секций | 4 |
| Максимальная нагрузка | 1.2 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Максимальная высота штатива | 106 мм |
| Тип головки | 3D |
| Особенности | Встроенный уровень |
| Длина в сложенном состоянии | 350 мм |
| Материал | Алюминиевый сплав |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-18
Вітаємо! Спасибі за те, що приділили час для відгуку. Дуже приємно!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності

