
Штатив для телефону і фотоапарата Tripod 330A Тринога, Трипод
Продавець: Харизма
473 ₴563 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: H-225
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Штатив для телефону і фотоапарата Tripod 330A Тринога, Трипод». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Штатив для телефону з пультом 1,4 м, Tripod 3388 / Штатив тринога для смартфона та фотоапарата

Монопод стабілізатор для телефону, 3-вісний, Hoco K24 / Ручний стабілізатор стедикам / Смарт штатив для телефону

Універсальний штатив-монопод Hoco K22 з бездротовим керуванням / Штатив для телефону / Селфі-палиця / Монопод для селфі / Трипод

Набір блогера 4в1 штатив для телефону з мікрофоном та спалахом / Трипод для селфі та відео / Тренога для телефону
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Трипод |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Максимальная высота штатива | 1345 мм |
| Максимальная нагрузка | 3 кг |
| Тип головки | 3D |
| Особенности | Встроенный уровень |
| Вес | 0.73 кг |
| Длина в сложенном состоянии | 515 мм |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (6)
2025-06-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-06-03
Трипод, ну.... які гроші - такий трипод, але свою роботу виконує. Для професійної зйомки він явно не годиться - як ,холодець, але брався для дому.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-17
Переваги
Гарне обслуговування2025-01-21
все як у описі. дякую за бисру відправку.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-25
Купував для відеокамери. Висоти вистачає. Є додатково тримач для телефону.
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності