
Штатив для телефону з пультом 1,4 м, Tripod 3388 / Штатив тринога для смартфона та фотоапарата
Продавець: HUGO
535 ₴764,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234566926
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Штатив для телефону з пультом 1,4 м, Tripod 3388 / Штатив тринога для смартфона та фотоапарата». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Монопод стабілізатор для телефону, 3-вісний, Hoco K24 / Ручний стабілізатор стедикам / Смарт штатив для телефону

Універсальний штатив-монопод Hoco K22 з бездротовим керуванням / Штатив для телефону / Селфі-палиця / Монопод для селфі / Трипод

Набір блогера 4в1 штатив для телефону з мікрофоном та спалахом / Трипод для селфі та відео / Тренога для телефону

Професійний штатив для телефону з пультом керування TriPod 3388 0.50-1.35 м Чорний
📋 Технічні характеристики
| Тип | Трипод |
| Материал | Пластик |
| Максимальная высота штатива | 1400 мм |
| Максимальная нагрузка | 2 кг |
| Особенности | Дистанционное управление |
| Количество секций | 3 |
| Длина в сложенном состоянии | 520 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності